PETAK, 13.4.2018. god. u Pisarovini je OŠ “Vladimir Nazor” bila domaćin Međuopćinskog natjecanja u futsalu za učenike 5. i 6.razreda. Uz ekipu naše škole nastupile su ekipe iz OŠ Kardinala Alojzija Stepinca iz Krašića te ekipa OŠ Klinča Sela iz Klinča Sela.

Konačan poredak natjecanja:

1.mjesto: ekipa OŠ Klinča Sela

2.mjesto: ekipa OŠ Vladimira Nazora

3.mjesto: ekipa OŠ Kardinala Alojzija Stepinca

Boje naše Škole, pod stručnim vodstvom učitelja Milivoja Šikića, branili su: Mateo T. (5.a), Andrej Ž. (5.a), Lukas Š. (5.a), Teo K.(5.a), Mihael I.(5.a), Dominik C. (5.b), Luka P. (5.b), Igor J. (5.b) , David J. (6.b) i Ivan G.(6.b).

Svim sudionicima natjecanja čestitamo na postignutim rezultatima i sportskom ponašanju!

Vjerujemo da je gostima boravak u našoj školi bio ugodan te da će im ostati u lijepom sjećanju.

Hana Milunović, uč. rehabilitator

[URIS id=1494]