U četvrtak 6.prosinca 2018. u 18 sati po prvi put je u našoj školi održana  „Večer matematike“, projekt u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva. Cilj projekta je razvijanje pozitivnog stava djece prema matematici te želja da se svim sudionicima pokaže koliko je matematika lijepa i zabavna. Od ukupno 32 učenika naše škole sudjelovalo je njih 29 i 27 roditelja. Putujući s „putovnicom“ od jednog do drugog radnog centra učenici su igrali matematičke igre uz svesrdnu pomoć i navijanje roditelja. Da je „Večer matematike“ bila itekako uspješna pokazala su nam vesela lica učenika i roditelja te pitanja možemo li organizirati ovakve večeri i češće. Hvala svim sudionicima koji su se pridružili ovom projektu. Veselimo se druženju uz matematiku i sljedeće godine!

učiteljica Kristina Žunec

[URIS id=3609]