U našoj školi živo je i radno i tijekom proljetnih praznika. Drugi put u ovoj školskoj godini organizirane su DOIT radionice s ciljem poticanja kreativnosti i poduzetništva kod djece školske dobi. U projektu su sudjelovali učenici i učenice 5., 6., 7. i 8.razreda naše škole koji su se na radionice dobrovoljno prijavili. Oni su u školi 25.i 26.travnja pod vodstvom stručnog tima DOIT projekta s Arhitektonskog fakulteta iz Zagreba suradnički učili, osmišljavali i kreirali različite inovacije. Radionice su trajale od 10:00 do 16:00 sati.  Da nitko ne bude gladan ili žedan, pobrinula se naša kuharica Ljiljana. Nakon dvodnevnog truda i rada učenici su svoje uratke/ projekte prezentirali ostalim djelatnicima škole.  Zadovoljni postignutim rezultatima, svi sudionici projekta- učenici i učitelji- otišli su na zasluženi vikend.

Franka Vukin, učiteljica engleskog jezika

DOIT

ptr
rpt
dav
cof
cof
cof
cof
cof
cof
ptr
cof
cof
oznor
cof
cof
cof
rpt
rpt
cof
cof
dav
cof
cof
cof
cof
oznor
oznor
oznor
oznor
oznor