U našoj školi živo je i radno i tijekom proljetnih praznika. Drugi put u ovoj školskoj godini organizirane su DOIT radionice s ciljem poticanja kreativnosti i poduzetništva kod djece školske dobi. U projektu su sudjelovali učenici i učenice 5., 6., 7. i 8.razreda naše škole koji su se na radionice dobrovoljno prijavili. Oni su u školi 25.i 26.travnja pod vodstvom stručnog tima DOIT projekta s Arhitektonskog fakulteta iz Zagreba suradnički učili, osmišljavali i kreirali različite inovacije. Radionice su trajale od 10:00 do 16:00 sati.  Da nitko ne bude gladan ili žedan, pobrinula se naša kuharica Ljiljana. Nakon dvodnevnog truda i rada učenici su svoje uratke/ projekte prezentirali ostalim djelatnicima škole.  Zadovoljni postignutim rezultatima, svi sudionici projekta- učenici i učitelji- otišli su na zasluženi vikend.

Franka Vukin, učiteljica engleskog jezika

DOIT