Prema unaprijed dogovorenoj suradnji Gradskog društva Crvenog križa Jastrebarsko i OŠ „Vladimir Nazor“  Pisarovina, danas je u našoj školi održana edukacija o pružanju prve pomoći svim zaposlenicima škole. Edukaciju je održala učiteljica Daliborka Turk. Učiteljica Turk dugogodišnja je mentorica našim učenicima koje priprema za Natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa te je članica interventnog tima za pružanje prve pomoći za općinu Pisarovina.

Edukacija je trajala od 9:00 do 11:20, a u tom smo vremenu čuli puno novih informacija i uputa o postupanju u slučaju potrebe za pružanjem prve pomoći. Svi su postupci bili demonstrirani, a zatim i izvježbani praktičnim radom.

Učiteljica Daliborka je vrlo profesionalno odradila današnju edukaciju. Cjelokupni dojam svakako je upotpunio njezin simpatični asistent  Noa.

Blanka Špeglić, šk. knjižničarka

[URIS id=6902]