Sezona učeničkih natjecanja i smotri u punom je jeku. Nakon školske razine, najbolji literarni i dramski radovi iz naše škole predstavili su se 10. veljače u PŠ Repišće (OŠ Klinča Sela) gdje je održan Međuopćinski LiDraNo 2020.

Našu školu predstavljalo je dvadesetak učenika u tri kategorije.

Literarnim radovima predstavili su se Ema M., Lara P. i Dario M., učenici predmetne nastave. Pojedinačnim scenskim nastupima predstavili su se Ivan D. iz PŠ Bratina i Jan R. iz matične škole. Igrokaz „Harry Potter u našoj školi“ izvela je dramska skupina učenika predmetne nastave, a „Lav i miš“, koji su izveli učenici iz PŠ Bratina, osvojio je simpatije svih gledatelja.

Nakon što su se odslušali i odgledali svi scenski nastupi, prokomentirali svi literarni i novinarski radovi iz osnovnih škola iz Jastrebarskog, Krašića, Klinča Sela i Pisarovine, odlučeno je da se na Županijsku smotru iz naše škole upućuju:

Dario M. (8. r.) s pjesmom „Vreme“ i

Jan R. (8. r.) s monologom „Pokajnik“, Milene Mandić.

Čestitamo Dariju i Janu i njihovim mentoricama Maji Koščici i Danijeli Kordić!

Zahvaljujemo se OŠ Klinča Sela na gostoprimstvu i ugodnom druženju!

Blanka Špeglić,

školska knjižničarka

LiDraNo 2020