U srijedu, 24. travnja 2023. godine u našoj školskoj knjižnici održano je Superfinale Croatian Makers lige. U online natjecanju je sudjelovalo 225 natjecatelja iz cijele Hrvatske raspoređenih u 61 natjecateljsku ekipu mlađe i starije dobne skupine. Ekipu naše škole su predstavljali učenici petih razreda (mlađa dobna skupina) David C., Mihael F., Krunoslav G. i Stjepan P., kao najbolje rangirani tim u regiji Velika Gorica u šk. god. 2023./24. Učenici su skupili ukupno 701 bod od mogućih 1000 i time osvojili odlično 14. mjesto od ukupno 30 ekipa. Učenike su mentorirale knjižničarka Blanka Špeglić i Lucija Pokos, učiteljica Informatike. Sljedeće godine navedeni učenici prelaze u viši rang natjecanja, starija dobna skupina, te ih čekaju novi i veći izazovi.

Čestitamo našim učenicima i mentoricama!

Lucija Pokos, učiteljica informatike